Про нас

Про компанію

Автомобілі Suzuki, втілюючи бездоганне поєднання надійності, стилю і функціональності, вже більше 100 років завойовують прихильність і довіру клієнтів на ринках усього світу. «Стиль життя» Suzuki підкорює ринок України більш 18 років і за цей період зумів завоювати високу репутацію і довіру українського споживача.

Сім'я Suzuki поповнилася офіційним дилером «ТерКо Авто Інтернешнл», який розташований на вул. Об’їзна, 23 і входить до складу групи компаній Джерман Авто, ТерКо Авто.

«ТерКо Авто Інтернешнл» - офіційний дилерський центр Suzuki в тернопільському регіоні, діяльність якого здійснюється в рамках концепції 3-S комплексу (продаж, сервіс, запчастини), що надає повний спектр основних і супутніх послуг в одному місці.

Чому «ТерКо Авто Інтернешнл»

 Автомобілі на будь-який смак. Наш салон радий запропонувати Вам все офіційні моделі автомобілів Suzuki в Україні: компактний кросовер Vitara, потужний позашляховик Grand Vitara, стильний і динамічний SX4. Перед покупкою нового автомобіля Ви можете пройти кілька форматів тест-драйву, відчути всю харизму і енергію автомобілів Suzuki, а наші фахівці обов'язково розкажуть про їх характеристики і можливості.

• Висококваліфікований персонал. Наших співробітників відрізняє високий професіоналізм і компетентність, чудове знання ринку і фантастична закоханість в автомобілі Suzuki. Весь технічний персонал «ТерКо Авто Інтернешнл» регулярно проходить підготовку і навчання за стандартами Suzuki для того, щоб постійно підтримувати ідеальний стан Вашого автомобіля.

• Першокласний сервіс. Наш офіційний сервісний центр здійснює післяпродажне обслуговування, планове ТО, а також будь-які види гарантійного та післягарантійного ремонту автомобілів Suzuki.

• Комплексне обслуговування. Ми пропонує своїм клієнтам повний комплекс вигідних умов, пов'язаних з продажем, кредитуванням, страхуванням і обслуговуванням автомобіля Suzuki.

• Індивідуальні рішення. Компанія «ТерКо Авто Інтернешнл» пропонує для Вашого Suzuki широкий вибір запасних частин, аксесуарів і додаткового устаткування, які можливо встановити на нашій авторизованій сервісній станції.

Вся модельна лінійка автомобілів Suzuki з можливістю проходження тест-драйву, висококваліфікований персонал з індивідуальним підходом до кожного клієнта, затишна зона відпочинку, доступ до Wi-Fi, дитяча зона розваги, завжди ароматну каву подарують Вам незабутнє задоволення і зроблять Ваше перебування у нас по- справжньому комфортним і цікавим.

«ТерКо Авто Інтернешнл» - Ваш дилер Suzuki - чекає на Вас!